Dla domu

Aktywne filtry

 • DEZYNFEKTOR – GENERATOR...

  1 285,00 zł

  (1 028,00 zł Z kartą TIENS)

  Generator wody dezynfekującej zapewnia czystą przestrzeń. 

  Środek dezynfekujący – podchloryn sodu skutecznie zabija 99,9% bakterii.  Nadaje się do czyszczenia powierzchni, żywności, tapicerki i wielu innych przedmiotów i miejsc w domach, samochodach i innych pomieszczeniach.

 • HYDROGENOWY SPRAY TIENS

  655,00 zł

  (524,00 zł z kartą TIENS)

  Inteligentny i nowoczesny spray wody wodorowej, wydajnie i szybko generuje wodę bogatą w wodór.

 • POCHŁANIACZ ZAPACHÓW

  785,00 zł

  (628,00 zł z kartą TIENS)

  Czy masz problem z nieprzyjemnym zapachem w Twojej lodówce, szafce na buty, szafie czy toalecie? Wyeliminuj go z Wielofunkcyjnym Pochłaniaczem zapachów TIENS. Urządzenie korzysta z silnego mechanizmu utleniania ozonem, aby usuwać nieprzyjemny zapach, dezynfekować i zachowywać świeżość żywności.

 • TIENS ANIONOWA KOŁDRA...

  1 785,00 zł

  (1 428,00 zł z kartą TIENS)

  TIENS Anionowa Kołdra Zdrowotna wykonana jest z hipoalergicznej, anionowo-poliestrowej tkaniny, idealna dla alergików – dzięki emisji jonów ujemnych posiada niezliczone korzyści zdrowotne.

 • TIENS Hydroksylowy...

  2 143,00 zł

  (1 714,00 zł z kartą TIENS)

  Elektroliza wody hydroksylowej to technologia oczyszczania wykorzystująca zasady nieselektywnej reakcji utleniania rodników hydroksylowych na związki organiczne. Podczas tego procesu cząsteczki wody rozkładają się na rodniki hydroksylowe, które są najbardziej reaktywnymi formami tlenu i jednym z najsilniejszych utleniaczy na świecie. Dzięki bardzo wysokiej reaktywności utleniającej rodniki hydroksylowe mogą skutecznie degradować bakterie, usuwać pozostałości pestycydów i hormonów, zapachy, alergeny, związki farmaceutyczne i inne zanieczyszczenia z powierzchni produktów spożywczych, takich jak warzywa, owoce czy surowe mięso.

 • TIENS UV Vacuum Cleaner –...

  1 633,00 zł

  (1 306,00 zł z kartą TIENS)

  Zagwarantuj czystość w swoim domu poprzez dokładne sprzątanie dzięki innowacyjnemu UV Vacuum Cleaner, przenośnemu urządzeniu z bardzo mocną lampą ultrafioletową, 3-stopniową filtracją i dwustrefową szczotką.  W przeciwieństwie do standardowych odkurzaczy, UV Vacuum Cleaner zabija do 99,9% bakterii, roztoczy i innych alergenów w Twoim domu. To nie wszystko, 99,9% pozostałych alergenów, takich jak sierść zwierząt i pyłki, jest również bardzo szybko eliminowana z Twojego otoczenia.