Regenerujące

Aktywne filtry

 • BEAUTY DUO

  215,00 zł

  (172,00 zł z kartą TIENS)

  TIENS Beauty Duo to połączenie tradycyjnej, naturalnej medycyny, nauki, unikalnego know-how i opatentowanej technologii. Witaminy i minerały działające korzystnie na wygląd to witamina C, witamina B6, biotyna, cynk i miedź – pomagają wzmacniać i chronić skórę, paznokcie oraz włosy. Przyczyniają się również do płodności i reprodukcji (cynk) oraz regulacji aktywności hormonalnej (witaminy B6).  Katechiny zielonej herbaty, witamina C, witamina E, cynk i miedź chronią komórki przed stresem oksydacyjnym.

 • CHOLIKAN

  401,00 zł

  (321,00 zł z kartą TIENS)

  Cholikan TIENS - wyciąg z pestek winogron zawiera dużą dawkę resweratrolu z czerwonych winogron. To bardzo silny antyoksydant, środek odmładzający i regenerujący. Działa skutecznie przeciwmiażdżycowo, przeciwskrzepowo, wzmacnia ścianki naczyń, poprawia ich elastyczność, reguluje ciśnienie.

 • FLEXI

  314,00 zł

  (251,00 zł z kartą TIENS)

  Stawy codziennie narażone są na nadmierne obciążenie. Wiele problemów w ich funkcjonowaniu pojawia się również z wiekiem, ponieważ struktura stawów jest osłabiona. Dlatego tak ważne jest aby uzupełniać codzienną dietę w składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ich.

 • IKAN

  264,00 zł

  (211,00 zł z kartą TIENS)

  Ikan  Tiens (Beneficial Capsules Tiens) zawiera 84 aktywne substancje - saponiny, które przewyższają pod względem odżywczym żeń-szeń. Preparat, którego głównym składnikiem jest gynostemma pentofilium - liana rosnąca w górskich lasach Chin, zawierająca substancje aktywne zwane saponinami o podobnych własciwościach do zen-szenia.
  Saponiny kinostemy są silnymi antyoksydantami. Wpływają na zwiększenie odporności organizmu, aktywizują przemianę materii, poprawiają mikrokrażenie w naczyniach mózgowych.

 • KORDICEPS

  276,00 zł

  (221,00 zł z kartą TIENS)

  Kordiceps

  Preparat zawierający proszek sfermentowanego wyciągu z grzyba Kordicepsu, który stosowany był w tradycyjnej medycynie chińskiej już 1 200 lat temu. Posiada szereg aktywnych składników, takich jak polisacharydy, peptydy, białka, kwasy tłuszczowe, witaminy, sterole, fitosterole, mikroelementy oraz wiele innych. Aktywizuje czynności nerek oraz limfocytów. Wzmacnia układ immunologiczny organizmu, wpływa na spowolnienie procesów starzenia. Jego przyjmowanie zalecane jest dla osób z problemami układy oddechowego, moczowego, płciowego, serca oraz naczyń krwionośnych.

 • OLEJ CZOSNKOWY

  208,00 zł

  (166,00 zł z kartą TIENS)

  Działanie antybakteryjne. Czosnek jest popularnym produktem używanym przez ludzi w celach profilaktycznych jako naturalny produkt o wyraźnym działaniu antybakteryjnym. Stosowany jest również w profilaktyce chorób serca i naczyń. Zapobiega rozwojowi chorób nowotworowych. Olejek czosnkowy w kapsułkach jest całkowicie pozbawiony zapachu i stanowi wspaniały, skuteczny środek leczniczy. 3 kapsułki olejku czosnkowego odpowiadają 10 główkom czosnku.

 • PROPOLIS

  126,00 zł

  (100,80 zł z kartą TIENS)

  Działa antybakteryjnie i regenerująco.

  Jest nazywany naturalnym pszczelim antybiotykiem.

  Tabletki do żucia w efektywny sposób zwalczają stany zapalne jamy ustnej i gardła. Łatwo się wchłaniają i polepszają pracę układu immunologicznego. Regulują zawartość lipidów i cukru we krwi.

 • TIENS GLOW COLLAGEN SHOT

  224,00 zł

  (179,00 zł z kartą TIENS)

  Suplement diety z kolagenem, ekstraktem z żeń-szenia, miodem Manuka i sokiem z fioletowej marchwi. Z cukrem z tapioki i stewią oraz sokiem z owoców dla polepszenia smaku.

 • VISION

  184,00 zł

  (147,19 zł z kartą TIENS)

  TIENS Vision
  pielęgnuje oczy i poprawia wzrok

 • WEJKAN

  183,00 zł

  (146,00 zł z kartą TIENS)

  Wejkan

  To produkt stanowiący cenne źródło naturalnej witaminy E., 
  lecytyny oraz beta-karotenu. Witamina E posiada właściwości 
  antyoksydacyjne. Natomiast witamina A niezbędna jest do 
  funkcjonowania prawidłowego widzenia. Bierze udział w procesie 
  wzrostu oraz wpływa na poprawę skóry