Oczyszczające

Aktywne filtry

 • CHITOSAN

  199,00 zł

  (159,00 zł z kartą TIENS)

  Chitosan występuje w pancerzykach czerwonych krabów, krewetek, muszlach ślimaków, w pewnych gatunkach sera a także w drożdżach. Preparat systemowy, który działa na wszystkie organy naszego organizmu, pobudza mechanizmy obronne człowieka. Wpływa na obniżenie przyswajalności tłuszczu i cholesterolu oraz na poprawę pracy systemu immunologicznego.

 • DIGEST

  171,00 zł

  (137,00 zł z kartą TIENS)

  Digest natural Tiens - zapewnia naturalne trawienie. Czyści jelita, przewody wątrobowe i żółciowe. Zmniejsza wydzielanie gazów, chroni błonę śluzową żołądka, działa rozkurczowo. Zawiera zielony anyż, siemię lniane, fenkuł europejski, fruktozę naturalną, alantynę oraz  inulinę, która ma dobroczynne działanie przez cały czas znajdowania się w organizmie człowieka.

 • HERBATA ANTYLIPIDOWA

  100,00 zł

  (80,00 zł z kartą TIENS)

  Herbata antylipidowa Tiens (Lipid Metabolic Management Tea) –  to mieszanka 6 gatunków zielonej herbaty, nasion cynamonu chińskiego, kłącza gencjany okopowej, kinostemy pięciolistnej, płatków lotosu. Dzięki wyjątkowym właściwościom  jest nazywana „czyścikiem” naczyń krwionośnych i jest niezastąpiona w leczeniu takich chorób, jak arterioskleroza, nadciśnienie, miażdżyca.

 • TIENS MULTI-FIBRE Z...

  139,00 zł

  (111,00 zł z kartą TIENS)

  Suplement diety uzupełniający ilość błonnika pokarmowego, zawiera naturalną witaminę C i witaminę D3.

  Odpowiedni dla dzieci powyżej 3 roku życia.