Nowe produkty

 • TIENS UV Vacuum Cleaner –...

  1 633,00 zł

  (1 306,00 zł z kartą TIENS)

  Zagwarantuj czystość w swoim domu poprzez dokładne sprzątanie dzięki innowacyjnemu UV Vacuum Cleaner, przenośnemu urządzeniu z bardzo mocną lampą ultrafioletową, 3-stopniową filtracją i dwustrefową szczotką.  W przeciwieństwie do standardowych odkurzaczy, UV Vacuum Cleaner zabija do 99,9% bakterii, roztoczy i innych alergenów w Twoim domu. To nie wszystko, 99,9% pozostałych alergenów, takich jak sierść zwierząt i pyłki, jest również bardzo szybko eliminowana z Twojego otoczenia.

 • TIENS Hydroksylowy...

  2 143,00 zł

  (1 714,00 zł z kartą TIENS)

  Elektroliza wody hydroksylowej to technologia oczyszczania wykorzystująca zasady nieselektywnej reakcji utleniania rodników hydroksylowych na związki organiczne. Podczas tego procesu cząsteczki wody rozkładają się na rodniki hydroksylowe, które są najbardziej reaktywnymi formami tlenu i jednym z najsilniejszych utleniaczy na świecie. Dzięki bardzo wysokiej reaktywności utleniającej rodniki hydroksylowe mogą skutecznie degradować bakterie, usuwać pozostałości pestycydów i hormonów, zapachy, alergeny, związki farmaceutyczne i inne zanieczyszczenia z powierzchni produktów spożywczych, takich jak warzywa, owoce czy surowe mięso.

 • BREATHING ELEMENT – Olejek...

  121,00 zł

  (97,00 zł z kartą TIENS)

  Aktywna, w 100% czysta i naturalna formuła olejków eterycznych z Trentito we Włoszech.
  Każda kropla ma na celu ułatwienie oddychania, poprawę koncentracji i uzyskanie równowagi.

  Do użytku zewnętrznego, aby rozluźnić mięśnie, odświeżyć ciało i pobudzić umysł.

 • DEZYNFEKTOR – GENERATOR...

  1 285,00 zł

  (1 028,00 zł Z kartą TIENS)

  Generator wody dezynfekującej zapewnia czystą przestrzeń. 

  Środek dezynfekujący – podchloryn sodu skutecznie zabija 99,9% bakterii.  Nadaje się do czyszczenia powierzchni, żywności, tapicerki i wielu innych przedmiotów i miejsc w domach, samochodach i innych pomieszczeniach.

 • TIENS ANIONOWA KOŁDRA...

  1 785,00 zł

  (1 428,00 zł z kartą TIENS)

  TIENS Anionowa Kołdra Zdrowotna wykonana jest z hipoalergicznej, anionowo-poliestrowej tkaniny, idealna dla alergików – dzięki emisji jonów ujemnych posiada niezliczone korzyści zdrowotne.

 • PODPASKI AIRIZ ZESTAW

  183,00 zł

  (146,00 zł z kartą TIENS)

  Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AiRiZ zawiera:

   • 3 szt. na dzień

   • 1 szt. na noc

  • 2 wkładki higieniczne
 • PASTA DO ZĘBÓW „U ŚMIECH”...

  79,00 zł

  (63,00 zł z kartą TIENS)

  Seria produktów TIENS do higieny jamy ustnej U Smile Toothpaste to pasty nie zawierające fluoru, o unikalnej recepturze, która sprawi, że Twoje zęby będą zdrowe i białe, oddech stanie się świeży, a uśmiech piękny. Najnowsze badania wykazują, że przyjmowanie nadmiernych ilości fluoru jest szkodliwe dla zdrowia. W regionach, w których woda zawiera dużo fluoru, stosowanie pasty do zębów z fluorem może w znacznym stopniu zwiększyć występowanie fluorozy. Szczególnie dzieciom brakuje umiejętności prawidłowego posługiwania się szczoteczką do zębów i zdarza się im połykać pastę. Dlatego stosowanie past do zębów z fluorem może znacząco zwiększać ilość przyjmowanego fluoru.

 • POCHŁANIACZ ZAPACHÓW

  785,00 zł

  (628,00 zł z kartą TIENS)

  Czy masz problem z nieprzyjemnym zapachem w Twojej lodówce, szafce na buty, szafie czy toalecie? Wyeliminuj go z Wielofunkcyjnym Pochłaniaczem zapachów TIENS. Urządzenie korzysta z silnego mechanizmu utleniania ozonem, aby usuwać nieprzyjemny zapach, dezynfekować i zachowywać świeżość żywności.

 • STYMULATOR ENERGII I KRĄŻENIA

  5 498,00 zł

  (4 398,00 zł z kartą TIENS)

  Żyjemy coraz szybciej, źle się odżywiamy, mało czasu poświęcamy na aktywny odpoczynek. Do tego dochodzi zanieczyszczone środowisko, stres, nikotyna, nieleczone stany zapalne. Wszystko to sprawia, że nasz organizm nie ma siły się już bronić i zaczyna chorować.

 • BRANSOLETKA TI- ENERGY...

  571,00 zł

  (457,00 zł z kartą TIENS)

  Bransoletki Ti-Energy TIENS przyczyniają się do stabilizacji prądu elektrycznego w organizmie człowieka. To z kolei zapewnia lepsze krążenie krwi, rozluźnienie mięśni, zmniejsza zmęczenie oraz eliminuje dyskomfort

 • BRANSOLETKA TI- ENERGY...

  500,00 zł

  (400,00 zł z kartą TIENS)

  Bransoletki Ti-Energy TIENS przyczyniają się do stabilizacji prądu elektrycznego w organizmie człowieka. To z kolei zapewnia lepsze krążenie krwi, rozluźnienie mięśni, zmniejsza zmęczenie oraz eliminuje dyskomfort.

 • BRANSOLETKA TI- ENERGY...

  714,00 zł

  (571,00 zł z kartą TIENS)

  Bransoletki Ti-Energy TIENS przyczyniają się do stabilizacji prądu elektrycznego w organizmie człowieka. To z kolei zapewnia lepsze krążenie krwi, rozluźnienie mięśni, zmniejsza zmęczenie oraz eliminuje dyskomfort.