Nowe produkty

 • TIENS UV Vacuum Cleaner –...

  1 480,00 zł

  (1 184,00 zł z kartą TIENS)

  Zagwarantuj czystość w swoim domu poprzez dokładne sprzątanie dzięki innowacyjnemu UV Vacuum Cleaner, przenośnemu urządzeniu z bardzo mocną lampą ultrafioletową, 3-stopniową filtracją i dwustrefową szczotką.  W przeciwieństwie do standardowych odkurzaczy, UV Vacuum Cleaner zabija do 99,9% bakterii, roztoczy i innych alergenów w Twoim domu. To nie wszystko, 99,9% pozostałych alergenów, takich jak sierść zwierząt i pyłki, jest również bardzo szybko eliminowana z Twojego otoczenia.

 • TIENS Hydroksylowy...

  1 943,00 zł

  (1 553,98 zł z kartą TIENS)

  Elektroliza wody hydroksylowej to technologia oczyszczania wykorzystująca zasady nieselektywnej reakcji utleniania rodników hydroksylowych na związki organiczne. Podczas tego procesu cząsteczki wody rozkładają się na rodniki hydroksylowe, które są najbardziej reaktywnymi formami tlenu i jednym z najsilniejszych utleniaczy na świecie. Dzięki bardzo wysokiej reaktywności utleniającej rodniki hydroksylowe mogą skutecznie degradować bakterie, usuwać pozostałości pestycydów i hormonów, zapachy, alergeny, związki farmaceutyczne i inne zanieczyszczenia z powierzchni produktów spożywczych, takich jak warzywa, owoce czy surowe mięso.

 • BREATHING ELEMENT – Olejek...

  110,00 zł

  (87,99 zł z kartą TIENS)

  Aktywna, w 100% czysta i naturalna formuła olejków eterycznych z Trentito we Włoszech.
  Każda kropla ma na celu ułatwienie oddychania, poprawę koncentracji i uzyskanie równowagi.

  Do użytku zewnętrznego, aby rozluźnić mięśnie, odświeżyć ciało i pobudzić umysł.

 • DEZYNFEKTOR – GENERATOR...

  1 165,00 zł

  (932,00 zł Z kartą TIENS)

  Generator wody dezynfekującej zapewnia czystą przestrzeń. 

  Środek dezynfekujący – podchloryn sodu skutecznie zabija 99,9% bakterii.  Nadaje się do czyszczenia powierzchni, żywności, tapicerki i wielu innych przedmiotów i miejsc w domach, samochodach i innych pomieszczeniach.

 • TIENS KOŁDRA ZDROWOTNA

  2 399,00 zł

  (1 919,21 zł z kartą TIENS)

  Kołdra Zdrowotna została stworzona przez połączenie nauki z 5000-letnią Tradycyjną Medycyną Chińską i wiedzą, jak energia przepływa wewnątrz meridianów ciała.

 • TIENS PODUSZKA ZDROWOTNA

  1 499,00 zł

  (1 199,20 zł z kartą TIENS)

  Poduszka Zdrowotna zgodnie z Tradycyjną Medycyną Chińską jest ukształtowana tak, aby zapewnić idealne wsparcie dla kręgosłupa w odcinku szyjnym.

 • TIENS KUBEK H-CUP

  5 996,25 zł

  (4 797,00 zł z kartą TIENS)

  Pijąc wodę, wodór w niej zawarty dociera do wielu komórek organizmu i wchodzi w reakcje biologiczne w wielu organach i szlakach metabolicznych.

 • MATERAC ZDROWIA TIENS

  6 596,00 zł

  (5 276,80 zł z kartą TIENS)

  Chińska koncepcja zdrowia zakłada, że chorobom należy zapobiegać, a nie je leczyć. Klucz do zdrowia trzymamy więc w naszych rękach. To od nas zależy, jaki tryb życia prowadzimy, co jemy, czy jesteśmy aktywni fizycznie, jak śpimy. Odpowiednia długość i jakość snu jest tak ważna, bo decyduje nie tylko o tym, czy czujemy się wypoczęci, ale też jak funkcjonuje cały nasz organizm. Stworzony przez TIENS Materac zdrowia, dzięki swojej unikalnej budowie, pomaga zrównoważyć biologiczne pole magnetyczne ludzkiego organizmu, likwiduje zmęczenie i poprawia długość i jakość snu.

 • PODPASKI AIRIZ ZESTAW

  166,00 zł

  (133,00 zł z kartą TIENS)

  Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AiRiZ zawiera:   • 3 szt. na dzień


   • 1 szt. na noc


  • 2 wkładki higieniczne
 • PASTA DO ZĘBÓW „U ŚMIECH”...

  71,00 zł

  (57,00 zł z kartą TIENS)

  Seria produktów TIENS do higieny jamy ustnej U Smile Toothpaste to pasty nie zawierające fluoru, o unikalnej recepturze, która sprawi, że Twoje zęby będą zdrowe i białe, oddech stanie się świeży, a uśmiech piękny. Najnowsze badania wykazują, że przyjmowanie nadmiernych ilości fluoru jest szkodliwe dla zdrowia. W regionach, w których woda zawiera dużo fluoru, stosowanie pasty do zębów z fluorem może w znacznym stopniu zwiększyć występowanie fluorozy. Szczególnie dzieciom brakuje umiejętności prawidłowego posługiwania się szczoteczką do zębów i zdarza się im połykać pastę. Dlatego stosowanie past do zębów z fluorem może znacząco zwiększać ilość przyjmowanego fluoru.

 • POCHŁANIACZ ZAPACHÓW

  713,00 zł

  (569,99 zł z kartą TIENS)

  Czy masz problem z nieprzyjemnym zapachem w Twojej lodówce, szafce na buty, szafie czy toalecie? Wyeliminuj go z Wielofunkcyjnym Pochłaniaczem zapachów TIENS. Urządzenie korzysta z silnego mechanizmu utleniania ozonem, aby usuwać nieprzyjemny zapach, dezynfekować i zachowywać świeżość żywności.

 • APARAT DO MASAŻU GŁOWY - I...

  641,25 zł

  (513,00 zł z kartą TIENS)

  Od dawna medycyna zajmowała się zjawiskami elektrycznymi obecnymi w organizmach żywych. Wiedza o nich okazała się pomocna przy stworzeniu elektrokardiogramu, elektroencefalogramu i innych metod diagnostyki fizjologii serca i mózgu. Współczesna medycyna odkryła, że prądy bioelektryczne i źródła choroby nadciśnieniowej pozostają w ścisłej zależności. Okazało się, że za pomocą metody elektroterapii można również kontrolować krążenie i wysokie ciśnienie krwi (hipertonia).