• Nowy

PODPASKI AIRIZ ZESTAW

Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AiRiZ zawiera:

  • 3 szt. na dzień

  • 1 szt. na noc

 • 2 wkładki higieniczne
PZ
183,00 zł

(146,00 zł z kartą TIENS)

Brutto

Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AiRiZ zawiera:

Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AiRiZ zawiera:

 • 3 szt. na dzień
 • 1 szt. na noc
 • 2 wkładki higieniczne


Wilgotne środowisko sprzyja rozmnażaniu się bakterii. W takich okolicznościach kobiety, podczas menstruacji są bardziej narażone na zapalenia i zakażenia. Według położnictwa i ginekologii istnieje wiele przypadków chorób ginekologicznych, spowodowanych używaniem niewłaściwych podpasek higienicznych. Podpaski higieniczne powinny być wykonane z czystej bawełny, powierzchnia taka przepuszcza powietrze, dzięki czemu daje większy komfort. Powinno unikać się podpasek syntetycznych i aromatyzowanych.

Według badań WHO, 80% kobiet na świecie cierpi z powodu chorób ginekologicznych, a 63% chorób ginekologicznych spowodowane jest stosowaniem podpasek higienicznych niskiej jakości.

Krew miesiączkowa jest idealnym miejscem dla rozwoju bakterii. W warunkach wilgotnych i ciepłych, bakterie rozmnażają się i osiadają na podpaskach już 15-18 minut po założeniu. Ponadto, kobiety podczas menstruacji są słabsze fizycznie, więc i bardziej narażone na zakażenia spowodowane rozwojem bakterii. Kobieta przeciętnie używa podpasek higienicznych przez ok. 30-40 lat swojego życia. Tak długi okres korzystania z podpasek niskiej jakości  powoduje infekcje, które mogą przekształcić się w poważne choroby, zagrażające zdrowiu a nawet życiu.

Wszystkie istoty na ziemi, związane są z „aktywnym tlenem” i „jonami ujemnymi”

Opatentowany wkład anionowy w podpaskach AiRiZ wydziela do 6100 jonów ujemnych/cm3.

Jest to najwyższe stężenie anionów w podpaskach higienicznych.

Jony ujemne skutecznie uniemożliwiają przeżycie oraz namnażanie bakterii w podpaskach higienicznych, wzmacniają odporność, utrzymując zdrowe dla kobiety środowisko fizyczne. Jony ujemne przemieszczają się w górę do macicy poprzez pochwę, poprawiając krążenie krwi.

Zawartość aktywnego tlenu znacząco zwiększa przepuszczalność powietrza przez podpaskę higieniczną i poziom wymiany tlenu, co hamuje rozwój bakterii. Zawarta w składzie podpasek mięta nadaje świeżość i łagodzi podrażnienia.

Poprzez przyjęcie międzynarodowej techniki podwójnego wkładu, aktywnego tlenu i jonów ujemnych, podpaski higieniczne z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi wspomagają krążenie krwi i przyspieszają metabolizm.

Aktywna formuła tlenu poprawia przepuszczalność podpaski, przyspiesza obieg powietrza, zwiększenia efektywności wymiany tlenu, dzięki czemu giną szkodliwe bakterie, a kobieta czuje się czysto i komfortowo.

Wyniki badań wskazują, że poziom tlenu i anionów we krwi ma bezpośredni wpływ na metabolizm. Podwyższony poziom tlenu i anionów sprzyja przyswajaniu pożywienia, eliminacji toksyn i oczyszczaniu krwi. Pomaga również utrzymywać prawidłowe funkcjonowanie gruczołów dokrewnych i zapewnia wydzielanie hormonów na prawidłowym poziomie dzięki regulacji poziomu pH krwi oraz aktywacji komórek wydzielania wewnętrznego. Jony ujemne przesuwają się do macicy przez pochwę, poprawiając krążenie krwi.
 

Cechy PODPASEK HIGIENICZNYCH Z TLENEM I JONAMI UJEMNYMI

Suche, przepuszczające powietrze, zapobiegające przeciekaniu
Warstwa wierzchnia zapewnia suchość i uczucie komfortu. Bardzo chłonne elementy w środkowej warstwie podpaski koagulują płyn i eliminują uczucie lepkości. Podpaski i wkładki posiadają warstwy przepuszczające powietrze, które umożliwiają zachowanie poczucia świeżości i suchości.

Działanie przeciwbakteryjne i dezodoryzujące dzięki czysto fizycznym procesom
Wkład z tlenem i jonami ujemnymi zastosowany w podpaskach higienicznych AiRiZ wydziela najwyższej jakości aktywny tlen i jony ujemne, wykazujące działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, usuwa nieprzyjemne zapachy oraz zwalcza drobnoustroje.

Bardzo skuteczne i superchłonne elementy wkładu
Warstwa chłonna wykonana jest z bardzo skutecznych i chłonnych elementów, a także materiałów zapobiegających przeciekaniu. Gdy wydzielina ma kontakt z tą warstwą, jest wchłaniana i zatrzymywana, nie cofa się ani nie przecieka.

Spełnia wysokie standardy higieny
Zapewnienie suchości, przepuszczalność powietrza oraz czystość to trzy główne zasady higieny osobistej kobiet. Produkcja podpasek prowadzona jest z zastosowaniem ścisłej kontroli jakości surowców w całkowicie zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym oraz zgodnie ze standardami Zarządzania Jakością ISO9001: 2000.

Opatentowana karta samobadania dla kobiet
Karta samobadania została opracowana specjalnie w celu możliwości zbadania stanu zdrowia części intymnych kobiety. Aby przeprowadzić szybkie badanie, należy umieścić niewielką ilość wydzieliny z pochwy na polu pomiaru znajdującym się na karcie badania. Po upływie 30 sekund zmieniony kolor należy porównać z tabelą na karcie, wówczas można ocenić wynik badania.

Zalety

 • Opatentowany wkład anionowy, wydzielający do 6100 jonów ujemnych/cm3. Jest to najwyższe stężenie anionów w podpaskach higienicznych.
  Maksymalna podana do tej pory liczba jonów ujemnych innych marek to 5800/ cm3
 • Jedyny produkt dostępny w sprzedaży bezpośredniej w Chinach posiadający unikalny dodatek wydzielanego równomiernie aktywnego tlenu.
  Żadna inna marka tego nie zapewnia
 • Miękka i komfortowa warstwa bawełny umożliwia wchłanianie wydzieliny trzykrotnie szybciej niż w przypadku zwykłych podpasek higienicznych.
  Szorstkie warstwy bawełny w produktach innych marek umożliwiają wchłanianie wydzieliny tylko dwa razy szybciej
 • Unikalne lejkowate kształty warstwy umożliwiają szybsze wchłanianie i zapobiegają cofaniu się płynu. Wchłaniają do 120 ml.
  Maksymalne wchłanianie produktów innych marek to 80ml
 • Opatentowana karta samobadania dla kobiet, którą dla Twojej ochrony zapewnia tylko AIRIZ
  Żadna inna marka tego nie zapewnia
 • Opatentowany spray aktywnego tlenu
  Inne produkty mają tylko częściowo aktywny spray tlenu
 • Przyjazne dla środowiska opakowanie pojedynczych podpasek.
  Niewygodne i nie ekologiczne opakowanie produktów innych marek
 • Czysty, miękki, delikatny materiał bawełniany, nie bielony i całkowicie pozbawiony chloru. W 100% naturalny, ulegający biodegradacji i antyalergiczny
  Inne firmy używają bawełny bielonej
 • Struktura dolnej części podpaski pokryta warstwą kleju na całej długości sprawi, że będziesz czuć się bardziej komfortowo w dzień, w nocy oraz podczas uprawiana sportu
  Częściowo nałożony klej w produktach innych marek powoduje przesuwanie się podpaski


Kobiety przeciętnie używają podpasek higienicznych przez 30 lub 40 lat swojego życia. Każda kobieta zużywa 15,000 podpasek higienicznych w swoim życiu. Podpaski higieniczne AiRiZ nie tylko chronią Twoje zdrowie, ale również dają Ci większy komfort podczas menstruacji.

PZ

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PODPASKI AIRIZ ZESTAW

Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AiRiZ zawiera:

  • 3 szt. na dzień

  • 1 szt. na noc

 • 2 wkładki higieniczne

Napisz swoją opinię